Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för SM Parabowlare 2017

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till SM Parabowlare 2017:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer C Lördagen den 6 maj 15:00
Albin Lander Nannylunds IF Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Alexander Johansson Uppsala BC 90 Herrar A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Alexander Paulsen BK Bullerby (n) Herrar C Fredagen den 5 maj 15:00
Alfred Fogelström Jungell Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Anders Bohrn IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Anders Johansson HBK Åsen Herrar D Söndagen den 7 maj 12:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Anders Olsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D Lördagen den 6 maj 9:00
Anders Rolf Föreningen Parasport Lund Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Anders Rosberg BK Varg Para Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Anders Svensson Vilbergens HBK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Anders Sävström Trollhättans HIF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Anders Åslund BK Kristallen Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Andreas Morton Motala BF Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Andreas Norbäck Stjerneskolans IF Herrar C Torsdagen den 4 maj 15:00
Andreas Paulsen BK Bullerby (n) Herrar C Fredagen den 5 maj 15:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Anette Arvidsson FF Österlen Damer D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Anette Oskarsson Team Taggen BK Damer A Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer B Lördagen den 6 maj 12:00
Anna Aring BK Mälaren (n) Damer D Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Anna Stettinius Göinge HIF Damer C Söndagen den 7 maj 9:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer A Söndagen den 7 maj 12:00
Annica Rundqvist Motala BF Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Anton Höckert Nordqvist Motala BF Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Arne Fält Göinge HIF Gotlandsränna B Söndagen den 7 maj 9:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar D Lördagen den 6 maj 9:00
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar A Söndagen den 30 april 12:00
Björn Peterzén BK Mälaren (n) Herrar D Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Bo Lindahl BK Varg Para Gotlandsränna B Söndagen den 7 maj 12:00
Bo Ullrich Nannylunds IF Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Bosse Henriksson CarlstadHammarö IF Herrar A Lördagen den 6 maj 15:00
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer B Söndagen den 30 april 12:00
Camilla Koijan RBU Västerås Gotlandsränna B Söndagen den 30 april 15:00
Camilla Pettersson Trollhättans HIF Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 15:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Carina Dahlsten Trollhättans HIF Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 15:00
Carina Johansson RBU Västerås Damer B Söndagen den 30 april 15:00
Carl Johan Olshammar IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Carl-Gustav Wennerberg Team Taggen BK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Caroline Dahlström Motala BF Damer B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Cassandra Erherskog IF Blåklinten Damer C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Catharina Ståhle CarlstadHammarö IF Damer C Lördagen den 6 maj 15:00
Cecilia Asserhed IF Blåklinten Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer C Söndagen den 30 april 15:00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer C Söndagen den 7 maj 12:00
Christer Knutson Göinge HIF Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Christer Levander Vilbergens HBK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Christian Alm Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Christian Edström Motala BF Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Christian Svensson BK Skoj Herrar D Lördagen den 6 maj 12:00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Conny Aldén IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Daniel Alyhr Nannylunds IF Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Daniel Flinck IF Fregatten Lidköping Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar D Lördagen den 6 maj 15:00
Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Daniel Widberg Täby BwK Herrar B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
David Rosberg RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer C Lördagen den 6 maj 15:00
Dennis Andersson Vindens BK Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Dennis Frick Stjerneskolans IF Herrar D Torsdagen den 4 maj 15:00
Dick Berg BK Bullerby (n) Herrar B Fredagen den 5 maj 15:00
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Eddie Engström FF Österlen Herrar A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Elin Jörnelind Warpen BK Damer A Fredagen den 5 maj 9:00
Elina Gustafsson Göinge HIF Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Elise Norqvist CarlstadHammarö IF Damer B Lördagen den 6 maj 15:00
Emelie Nilsson Stjerneskolans IF Damer D Torsdagen den 4 maj 15:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar C Fredagen den 5 maj 15:00
Emil Spjut Vilbergens HBK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Emma Bergdahl Nannylunds IF Damer B Söndagen den 30 april 12:00
Emma Larsson CarlstadHammarö IF Damer D Lördagen den 6 maj 15:00
Emma Persson BK Miss Damer A Söndagen den 7 maj 12:00
Emma Tillgren FF Österlen Damer D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Emmie Barklund RBU Västerås Gotlandsränna A Söndagen den 30 april 15:00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer B Söndagen den 30 april 15:00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Eva Månsson BK Varg Para Damer A Söndagen den 7 maj 12:00
Eva Ramberg IF Fregatten Lidköping Damer D Söndagen den 7 maj 9:00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer B Lördagen den 6 maj 12:00
FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Fanny Lundström IF Blåklinten Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Felix Rosenkvist Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Filip Petersson Täby BwK Herrar D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Fredrik Eklund BK Bullerby (n) Herrar B Fredagen den 5 maj 15:00
Fredrik Gustavsson BK Vallonen Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Fredrik Håkansson FF Österlen Herrar C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Fredrik Larsson Täby BwK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Fredrik Mowitz Trollhättans HIF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Frida Westerström Nannylunds IF Damer C Söndagen den 30 april 12:00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Göran Göransson Team Taggen BK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Göran Jakobsson IF Blåklinten Herrar D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Hanna Jonsson Täby BwK Damer C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Hannah Schöön IF Fregatten Lidköping Damer B Söndagen den 7 maj 9:00
Hans Arnell BK Raa Herrar A Fredagen den 5 maj 15:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 6 maj 9:00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer B Lördagen den 6 maj 9:00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Henrik Johnsson BK Tranan Gotlandsränna A Söndagen den 7 maj 12:00
Henrik Ronström AIK Herrar A Söndagen den 30 april 15:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar A Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Håkan Borg Nannylunds IF Herrar B Söndagen den 30 april 12:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer D Lördagen den 6 maj 9:00
Ida Lindberg BK Triss Damer B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Ida Sjöberg BK Tranan Damer C Söndagen den 7 maj 12:00
Ida Stenkilsson FF Österlen Damer D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Inger Johansson BK Tranan Damer D Söndagen den 7 maj 12:00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer D Söndagen den 7 maj 9:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar A Söndagen den 7 maj 9:00
Jan Mellgren Team Kinnekulle HBK Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Janette Lindh Motala BF Damer A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Jeffrey Olsén Vilbergens HBK Herrar B Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer A Söndagen den 7 maj 12:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 6 maj 9:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer D Lördagen den 6 maj 9:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer A Lördagen den 6 maj 9:00
Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer D Lördagen den 6 maj 12:00
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Jim Lindgren BK Wege Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Jimmy Bodin Nyköpings BS Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Jimmy Pettersson Vilbergens HBK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Jimmy Susi BK Tranan Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Jimmy Valdemarsson Solens IF Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Joel Sundhäll CarlstadHammarö IF Herrar D Lördagen den 6 maj 15:00
Johan Brattborn Nannylunds IF Herrar D Söndagen den 30 april 12:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Gotlandsränna A Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Johan Hell Vilbergens HBK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Johan Holm BK Mälaren (n) Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Johnny Andersson BK Skoj Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Johnny Eriksson Team Kinnekulle HBK Gotlandsränna B Söndagen den 7 maj 9:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Johnny Källman BK Cahoot Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar D Söndagen den 7 maj 12:00
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar B Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Jonas Larsson Palmstadens HBK Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 9:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Josefina Larsson Klotrullarnas BK Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Jörgen Sundström Eskilstuna Parasportförening Herrar A Lördagen den 6 maj 12:00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer C Söndagen den 7 maj 9:00
Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D Lördagen den 6 maj 12:00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Söndagen den 30 april 12:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Katarina Evergren BK Skoj Damer B Lördagen den 6 maj 12:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Kenneth Magnusson Team Kinnekulle HBK Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar B Söndagen den 30 april 15:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A Lördagen den 6 maj 12:00
Kevin Sigurdh BK Loket Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Kjell Bernberg IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Kjell Palm Motala BF Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Krister Broström BK Wege Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Kristian Källström Motala BF Herrar C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Laban Larsen Göinge HIF Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Lars Bäckström CarlstadHammarö IF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 9:00
Lars-Gunnar Feldt IF Fregatten Lidköping Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar B Söndagen den 7 maj 9:00
Lars-Inge Malmgren Team Taggen BK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Lars-Peter Johannesson CarlstadHammarö IF Herrar D Lördagen den 6 maj 15:00
Leif Davidsson Hammarby IF BF Herrar A Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Leif Itander FF Österlen Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 6 maj 12:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Lena Svanström BK Tranan Damer A Söndagen den 7 maj 12:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Lennart Gustafsson Vilbergens HBK Herrar B Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Lie Johansson Motala BF Gotlandsränna B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Lina Träff CarlstadHammarö IF Damer C Lördagen den 6 maj 15:00
Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Linda Jansson Nannylunds IF Damer C Söndagen den 30 april 12:00
Linda Lispers Nannylunds IF Damer C Söndagen den 30 april 12:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Linn Palmqvist Team Taggen BK Damer C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Linn Ulander Warpen BK Damer C Fredagen den 5 maj 9:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Linus Larsson HBK Åsen Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Lisa Björk BK Parant Damer B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar A Söndagen den 7 maj 9:00
Magnus Asp Göinge HIF Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Magnus Ekström FF Österlen Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
Magnus Karlsson BK Bullerby (n) Herrar A Fredagen den 5 maj 15:00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar A Lördagen den 6 maj 15:00
Magnus Thalinsson Vilbergens HBK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Marcus Borggren Eskilstuna Parasportförening Herrar A Lördagen den 6 maj 12:00
Marcus Gustafsson BK Tranan Gotlandsränna A Söndagen den 7 maj 12:00
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar D Lördagen den 6 maj 9:00
Marcus Östlund Stjerneskolans IF Herrar D Torsdagen den 4 maj 15:00
Mari Karlsson Vilbergens HBK Damer D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Maria Billgren BK Skoj Damer A Lördagen den 6 maj 12:00
Maria Couchér BK Varg Para Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Maria Dufwenberg Motala BF Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Maria Jansson RBU Västerås Damer C Söndagen den 30 april 15:00
Maria Lindqvist BK Varg Para Gotlandsränna A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Maria Mannerö Motala BF Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Maria Printz IF Blåklinten Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Maria Thorén RBU Västerås Damer C Söndagen den 30 april 15:00
Marie Olsson Vingåkers BK Damer B Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Marika Sandström IF Blåklinten Damer C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Markus Almberg CarlstadHammarö IF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Marlene Eriksson BK Tranan Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 15:00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Martin Andersson CarlstadHammarö IF Herrar D Lördagen den 6 maj 15:00
Martin Arvidsson BK Bullerby (n) Herrar C Fredagen den 5 maj 15:00
Martin Johansson Stjerneskolans IF Herrar D Torsdagen den 4 maj 15:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar B Söndagen den 30 april 15:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Mats Johansson HBK Åsen Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Mats Larsson CarlstadHammarö IF Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Mats-Erik Holgersson CarlstadHammarö IF Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Mattias Andersson Premier BC Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar C Söndagen den 7 maj 9:00
Mattias Grönberg CarlstadHammarö IF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar A Lördagen den 6 maj 12:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Maya Hansen HBK Åsen Damer D Söndagen den 7 maj 12:00
Michael Wikström RBU Västerås Herrar D Söndagen den 30 april 15:00
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna A Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Mikael Rosengren BK Treff Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Mikael Thorén Nannylunds IF Herrar C Söndagen den 30 april 12:00
Miriam Epstein Täby BwK Damer D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Morgan Johansson Klotrullarnas BK Herrar D Söndagen den 7 maj 9:00
My Olsson IKW/Köping BK Damer A Söndagen den 30 april 15:00
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby (n) Gotlandsränna A Fredagen den 5 maj 15:00
Niklas Karlsson IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Nils Rockberg Täby BwK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Gotlandsränna B Söndagen den 30 april 12:00
Nina Albinsson Trollhättans HIF Damer B Lördagen den 6 maj 15:00
Olivia Nilsmats-Holberg BK Friends Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Ove Törnkvist IF Blåklinten Herrar D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Patricia Müller Nannylunds IF Damer C Söndagen den 30 april 12:00
Patrik Björklund Nyköpings BS Herrar D Söndagen den 30 april 12:00
Patrik Graaf BK Wege Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Patrik Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 12:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar A Söndagen den 30 april 15:00
Per Bellinder Mariestads BS Herrar A Lördagen den 6 maj 12:00
Per Rundblad Nannylunds IF Herrar D Söndagen den 30 april 12:00
Per Selander IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Petar Savanovic BK Skoj Herrar D Lördagen den 6 maj 12:00
Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Peter Johansson Nannylunds IF Herrar D Söndagen den 30 april 12:00
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Petter Nordtorp Vilbergens HBK Herrar D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Pierre Karlsson IF Blåklinten Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Ragnar Carlman Motala BF Herrar D Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Rasmus Erbs Eskilstuna Parasportförening Herrar C Lördagen den 6 maj 12:00
Rasmus Mälberg RBU Västerås Herrar B Söndagen den 30 april 15:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Damer A Söndagen den 7 maj 9:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B Lördagen den 6 maj 9:00
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar B Söndagen den 30 april 12:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Rikard Carlsson Stjerneskolans IF Herrar D Torsdagen den 4 maj 15:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar A Söndagen den 7 maj 9:00
Robin Lyzell BK Skoj Herrar B Lördagen den 6 maj 12:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar B Lördagen den 6 maj 9:00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Roger Johansson BK Taggen Gotlandsränna A Fredagen den 5 maj 12:00
Roger Larsson BK Tegnér Herrar A Lördagen den 6 maj 15:00
Roine Lantz IF Blåklinten Herrar D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Ronja Kindberg Stjerneskolans IF Damer C Torsdagen den 4 maj 15:00
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Ronny Nilsson Föreningen Parasport Lund Herrar B Söndagen den 7 maj 12:00
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar B Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer A Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Sabina Svensson BK Skoj Damer C Lördagen den 6 maj 12:00
Sammy Juslin BK Tranan Herrar A Söndagen den 7 maj 12:00
Sandra Kyrk Trollhättans HIF Damer B Lördagen den 6 maj 15:00
Sandra Nilsson Göinge HIF Damer C Söndagen den 7 maj 9:00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C Söndagen den 7 maj 12:00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer C Lördagen den 6 maj 9:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A Lördagen den 6 maj 9:00
Sebastian Bäcklund Trollhättans HIF Herrar D Lördagen den 6 maj 15:00
Servet Özdemir Stjerneskolans IF Herrar D Torsdagen den 4 maj 15:00
Sigvard Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar C Söndagen den 30 april 15:00
Sofie Knutsson Nannylunds IF Damer D Söndagen den 30 april 12:00
Sofie Rubin BK Skoj Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 12:00
Sophia Isaksson HBK Åsen Gotlandsränna B Söndagen den 7 maj 12:00
Stefan Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar C Lördagen den 6 maj 15:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Stigbjörn Hellman BK Ax Herrar A Lördagen den 6 maj 9:00
Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B Lördagen den 6 maj 12:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer B Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Susanne Rellnert Vingåkers BK Damer B Lördagen den 6 maj 9:00
Sven Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Tereza Kamcevski Nannylunds IF Damer C Söndagen den 30 april 12:00
Theres Strandberg Motala BF Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Tina Weisner Stråhle Vilbergens HBK Damer D Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Tobias Hansen BS Almen Herrar A Lördagen den 6 maj 15:00
Tobias Kivipaasi Eskilstuna Parasportförening Herrar A Lördagen den 6 maj 12:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar B Lördagen den 29 april 15:00 EXTRA START
Tobias Sundgren Trollhättans HIF Herrar B Lördagen den 6 maj 15:00
Tom Elingsworth BK Bullerby (n) Herrar C Fredagen den 5 maj 15:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar A Söndagen den 7 maj 9:00
Tomas Eliasson BK Tranan Gotlandsränna B Lördagen den 6 maj 15:00
Tomas Nilsson IF Blåklinten Herrar D Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar A Söndagen den 7 maj 9:00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar B Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar C Lördagen den 6 maj 9:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start
Tord Andersson BK Tegnér Herrar A Lördagen den 6 maj 15:00
Ulf Lindsjö Föreningen Parasport Lund Herrar C Söndagen den 7 maj 12:00
Ulrika Wrede Trollhättans HIF Damer A Lördagen den 6 maj 15:00
Veronica Södervall Vilbergens HBK Damer C Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Viola Torlamb Motala BF Damer A Torsdagen den 4 maj 18:00 EXTRA START
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer C Lördagen den 29 april 12:00 EXTRA START
Åsa Mårtensson FF Österlen Damer C Söndagen den 7 maj 15:00 Sista start