Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 6 maj 9:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Stigbjörn Hellman BK Ax Herrar A
2. Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B
3. Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer C
4. Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar C
5. Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B
6. Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A
7. Lars Jonsson BK Bowlinggänget Gotlandsränna B
8. Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C
9. Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer C
10. Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B
11. Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A
12. Johnny Källman BK Cahoot Herrar A
13. Olivia Nilsmats-Holberg BK Friends Damer C
14. Kevin Sigurdh BK Loket Herrar B
15. Maria Ejderholt BK Piggelin Damer C
16. Mikael Rosengren BK Treff Herrar B
17. Maria Couchér BK Varg Para Damer C
18. Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar C
19. Jim Lindgren BK Wege Herrar C
20. Krister Broström BK Wege Herrar A
21. Patrik Graaf BK Wege Herrar A
22. Mats Johansson HBK Åsen Herrar B
23. Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar C
24. Sara Hansson HIK Kick Off Damer C
25. Ida Flodin KFUM Kometerna Damer D
26. Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer A
27. Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar A
28. Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C
29. Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D
30. Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar A
31. Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar A
32. Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar D
33. Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar A
34. Harriet Roos Palmstadens HBK Damer D
35. Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer B
36. Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D
37. Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer D
38. Jonas Larsson Palmstadens HBK Gotlandsränna B
39. Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar D
40. Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar B
41. Robin Persson Palmstadens HBK Herrar B
42. Jimmy Valdemarsson Solens IF Herrar C
43. Susanne Rellnert Vingåkers BK Damer B
44. Jonathan Engström Volvo FK Herrar B
45. Reserverad plats    
46. Reserverad plats    
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar A
2. Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar B
  Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar B
3. Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer B
  Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer A
4. Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer C
5. Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer C
6. Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar C
7. Johnny Källman BK Cahoot Herrar A
  Kevin Sigurdh BK Loket Herrar B
8. Maria Ejderholt BK Piggelin Damer C
9. Maria Couchér BK Varg Para Damer C
10. Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar C
11. Krister Broström BK Wege Herrar A
  Patrik Graaf BK Wege Herrar A
12. Mats Johansson HBK Åsen Herrar B
13. Sara Hansson HIK Kick Off Damer C
14. Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar A
  Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar A
15. Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar C
  Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar D
16. Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar A
  Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar B
17. Harriet Roos Palmstadens HBK Damer D
18. Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer D
  Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer D