Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 6 maj 12:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Hansson BK Skoj Herrar B
2. Christian Svensson BK Skoj Herrar D
3. Eva Sjöbom BK Skoj Damer B
4. Johnny Andersson BK Skoj Herrar C
5. Katarina Evergren BK Skoj Damer B
6. Maria Billgren BK Skoj Damer A
7. Martin Jonsson BK Skoj Herrar C
8. Max Ryrstedt BK Skoj Herrar C
9. Patrik Rubin BK Skoj Gotlandsränna B
10. Petar Savanovic BK Skoj Herrar D
11. Rebecka Johannesson BK Skoj Damer C
12. Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C
13. Robin Lyzell BK Skoj Herrar B
14. Sabina Svensson BK Skoj Damer C
15. Sofie Rubin BK Skoj Gotlandsränna B
16. Alfred Fogelström Jungell Eskilstuna Parasportförening Herrar C
17. Anders Olsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
18. Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
19. Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C
20. Christian Alm Eskilstuna Parasportförening Herrar C
21. Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B
22. Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
23. Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C
24. Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C
25. Jörgen Sundström Eskilstuna Parasportförening Herrar A
26. Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
27. Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C
28. Marcus Borggren Eskilstuna Parasportförening Herrar A
29. Rasmus Erbs Eskilstuna Parasportförening Herrar C
30. Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
31. Tobias Kivipaasi Eskilstuna Parasportförening Herrar A
32. Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Gotlandsränna A
33. Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer B
34. Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar B
35. Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer C
36. Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer D
37. Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar B
38. Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D
39. Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer C
40. Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar C
41. Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar A
42. Per Bellinder Mariestads BS Herrar A
43. Reserverad plats    
44. Reserverad plats    
45. Reserverad plats    
46.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Katarina Evergren BK Skoj Damer B
  Maria Billgren BK Skoj Damer A
2. Rebecka Löfgren BK Skoj Damer C
  Sabina Svensson BK Skoj Damer C
3. Johnny Andersson BK Skoj Herrar C
  Max Ryrstedt BK Skoj Herrar C
4. Christian Svensson BK Skoj Herrar D
  Petar Savanovic BK Skoj Herrar D
5. Daniel Persson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
  Tobias Kivipaasi Eskilstuna Parasportförening Herrar A
6. Andreas Karlsson Eskilstuna Parasportförening Herrar B
  Daniel Almenius Eskilstuna Parasportförening Herrar B
7. Jonny Johansson Eskilstuna Parasportförening Herrar C
  Jukka Mattanen Eskilstuna Parasportförening Herrar C
8. Caroline Johansson Eskilstuna Parasportförening Damer C
  Linda Gretic Eskilstuna Parasportförening Damer C
9. Lena Blomkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
  Susanna Lindkvist Eskilstuna Parasportförening Damer B
10. Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer C
  Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer C
11. Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar D
  Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar C
12. Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar B
  Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar A