Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 7 maj 12:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar D
2. Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar C
3. Emma Persson BK Miss Damer A
4. Cecilia Robinsson BK Tranan Damer C
5. Erik Karlsson BK Tranan Herrar A
6. Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A
7. Henrik Johnsson BK Tranan Gotlandsränna A
8. Ida Sjöberg BK Tranan Damer C
9. Inger Johansson BK Tranan Damer D
10. Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C
11. Kennet Ceder BK Tranan Herrar C
12. Lena Svanström BK Tranan Damer A
13. Marcus Gustafsson BK Tranan Gotlandsränna A
14. Sammy Juslin BK Tranan Herrar A
15. Anders Rosberg BK Varg Para Herrar C
16. Bo Lindahl BK Varg Para Gotlandsränna B
17. Eva Månsson BK Varg Para Damer A
18. Henric Carlsson BK Varg Para Herrar B
19. Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B
20. Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C
21. Anders Rolf Föreningen Parasport Lund Herrar A
22. Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer A
23. Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar B
24. FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar C
25. Felix Rosenkvist Föreningen Parasport Lund Herrar C
26. Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar C
27. Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar B
28. Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar C
29. Ronny Nilsson Föreningen Parasport Lund Herrar B
30. Ulf Lindsjö Föreningen Parasport Lund Herrar C
31. Anders Johansson HBK Åsen Herrar D
32. Linus Larsson HBK Åsen Herrar B
33. Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar A
34. Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B
35. Maya Hansen HBK Åsen Damer D
36. Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C
37. Sophia Isaksson HBK Åsen Gotlandsränna B
38. Jelena Lund Norrtälje BwK Damer A
39. Johan Holm Norrtälje BwK Herrar B
40. Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar A
41. Mattias Andersson Premier BC Herrar B
42. Dennis Andersson Vindens BK Herrar C
43. Reserverad plats    
44. Reserverad plats    
45. Reserverad plats    
46. Reserverad plats    
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jonas Arvidsson BK Bowlinggänget Herrar D
  Peter Ahnfeldt BK Bowlinggänget Herrar C
2. Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar C
  Kennet Ceder BK Tranan Herrar C
3. Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar A
4. Erik Karlsson BK Tranan Herrar A
  Sammy Juslin BK Tranan Herrar A
5. Cecilia Robinsson BK Tranan Damer C
  Ida Sjöberg BK Tranan Damer C
6. Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar B
7. Mikael Hansen BK Varg Para Herrar C
8. Anders Rosberg BK Varg Para Herrar C
9. Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar A
  Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar B
10. Linus Larsson HBK Åsen Herrar B
11. Anders Johansson HBK Åsen Herrar D
12. Maya Hansen HBK Åsen Damer D
  Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer C
13. Johan Holm Norrtälje BwK Herrar B
  Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar A
14. Mattias Andersson Premier BC Herrar B
15. Dennis Andersson Vindens BK Herrar C